Herní zóna  Hry  ESD Star Wars Squadrons
ESD Star Wars Squadrons
ESD Star Wars SquadronsESD Star Wars SquadronsESD Star Wars Squadrons
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Star Wars Squadrons

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčůz pohledu první osoby po boku své letky. Piloti, kteří narukují, usednou do kokpitů stíhaček Nové republiky a Impéria azapojí se do strategických vesmírných bitev 5 proti 5. Upravte si stíhačku…
Kategorie: Hry
Kód: 2912720PN: 7436Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 676   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 385 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.11. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.11. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčůz pohledu první osoby po boku své letky. Piloti, kteří narukují, usednou do kokpitů stíhaček Nové republiky a Impéria azapojí se do strategických vesmírných bitev 5 proti 5. Upravte si stíhačku a přizpůsobte složení své letky pro nejrůznější herní styly a rozdrťte protivníka. Piloti triumfují jako tým a plní taktickéúkoly na známých i dosud neviděných bojištích, včetně plynového obra Yavinu Prime a roztříštěného Galitanu.

Usedněte do stíhaček jako X-wing a TIE fighter. Upravte si výzbroj a vzhledové doplňky, a zatímco se budete z kokpitu kochat okolím, podle potřeby převádějte energii mezi zbraněmi, štíty a motory. Kromě toho budete mít možnost zahrát si celou hru ve virtuální realitě na PSVR a PC!

Zjistěte, co znamená být pilotem, ve strhujícím příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, jenž se odehrává po událostech z filmu Návrat Jediho. Do boje o osud galaxie, na který se budete dívat střídavě z dvou různých perspektiv, vysílají obě frakce kultovní i nové vůdce. Novárepublika bojuje za svobodu. Impérium vyžaduje pořádek. Potřebujeme, abyste sepřipojili k výkvětu galaxie.

Hlavní rysy PC Star Wars: Squadrons:

Všechny letky na svá stanoviště - Před odletem na měnící se bojiště po celé galaxii vymyslete se svou letkou v instruktážní místnosti vhodnou strategii. Utkejtese v intenzivních bitvách 5 proti 5 v režimu více hráčů, nebo se spojte se svouletkou a vychylte jazýček na vahách v monumentálních bitvách celých flotil. Společně tvoříte výkvět galaxie.

Osvojte si pilotování legendárních stíhaček - Usedněte do kokpitů různých tříd stíhaček z výzbroje Nové republiky i Impéria, včetně hbitého A-wingu a devastujícího TIE bombardéru. Upravte si loď, podle potřeby převáděje energii mezi jejímisystémy a protivníky zničte ve strategických vesmírných soubojích.

Prožijte svůj sen pilota zeStar Wars - Kokpit je vaším domovem. Využijte jeho řídicí panely ve svůj prospěch a naplno sivychutnejte intenzitu boje z pohledu první osoby - ostatně od nebezpečného vesmíru vás dělí jen tenký trup lodi z kovua skla. Vydejte se do vzduchu ve strhujících režimech pro více hráčů a v jedinečném příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, který pojednává o operaci ke konci Galaktické občanské války. Díky možnosti zahrát si celé Star Wars: Squadrons ve VR usedněte na sedadlo pilota a nechte se naplno vtáhnout do hry.

Mise je jasná - Star Wars: Squadrons nabízí od prvního dne zcela soběstačný zážitek, v němž odměny získáváte hraním. Stoupejte po žebříčku a za jasně daný postup si odemkněte nové komponenty jako zbraně, trupy, motory, štíty a kosmetické předměty, které se postarají o neustále svěží hratelnost.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC