Herní zóna  Hry  ESD SnowRunner
ESD SnowRunner
ESD SnowRunnerESD SnowRunnerESD SnowRunner
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD SnowRunner

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC SnowRunner je off-road simulátor nabízející desítky hodin hraní při převážení nákladů a plnění netradičních úkolů nezkrocenými končinami světa. K dispozici dostanete terénní a nákladní automobily, pomocí kterých budete muset dopravit požadovanou zásilku na vzdálená a těžko dostupná místa. Svoji sbírku vozidel si za peníze…
Kategorie: Hry
Kód: 3172959PN: 7923Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 373   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 135 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 15.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 17.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)18.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

SnowRunner je off-road simulátor nabízející desítky hodin hraní při převážení nákladů a plnění netradičních úkolů nezkrocenými končinami světa. K dispozici dostanete terénní a nákladní automobily, pomocí kterých budete muset dopravit požadovanou zásilku na vzdálená a těžko dostupná místa. Svoji sbírku vozidel si za peníze získané plněním úkolů můžete postupně rozšiřovat a zároveň můžete vylepšovatjiž vlastněná vozidla. Úkoly jsou rozmístěny po 3 mapách, které se nachází v americkém Michiganu, zamrzlé Alijašce a vRusku. Ve všech mapách si pro vás autořipřipravili množství překážek ve formě bláta, kamení, ledu nebo bažin, které není vůbec jednoduché zkrotit. Pomoci vám však mohou vaši přátelé, protože na splnění úkolů můžete pracovat až se 4 hráči vkooperativním multiplayeru.

Nehostinné prostředí

Při průjezdu mapou na vás vývojáři přichystali desítky překážek v podobě vysokévody, zamrzlé silnice, hlubokého bahna nebo pohlcujících močálů. Pokud před převozem neprovedete důkladný průzkum okolív jednom ze svých menších terénních vozidel, můžete být nepříjemně překvapeni av horším případě budete muset dojít proautomobil s navijákem, které vaše zapadlé vozidlo pomůže vyprostit.

Vozový park pro těžké váhy

Přichystány jsou pro vás desítky licencovaných automobilů, které jsou vymodelovány na základě skutečných terénních vozidel od společností Ford, Chevrolet nebo Freightliner. Za ušetřené peníze můžete svoji sbírku postupně rozšiřovat nebo vylepšovat jízdní a vzhledové vlastnosti již zakoupených aut.

Spolupráce v týmu

Jezdit a plnit úkoly můžete buď bez pomoci a spolehnout se tak budete muset pouze na sebe, nebo si můžete s až 4 dalšímikamarády zvolit odpovídající výzvu a spoluprací se pokusit dopravit materiál napožadované místo. Jeden z vás bude řidič hlavního nákladního auta a další mu budou poskytovat podporu v případě těžko zvládnutelných cest.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC