Herní zóna  Hry  ESD Saints Row The Third Remastered
ESD Saints Row The Third Remastered
ESD Saints Row The Third RemasteredESD Saints Row The Third RemasteredESD Saints Row The Third Remastered
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Saints Row The Third Remastered

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Hra Saints Row®: The Third™ Remastered vám předává kontrolu nad Svatými v době jejich největší moci. A přesně tím se řídíte. Je to vaše město. Vaše pravidla. Steelport, opravdové město hříchu topící se v sexu, drogách a zbraních, vypadá v remasterované verzi s vylepšenou grafikoulépe než kdy jindy. Léta po ovládnutí…
Kategorie: Hry
Kód: 3172969PN: 7937Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 215   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 004 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 15.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 17.6. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)18.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Hra Saints Row®: The Third™ Remastered vám předává kontrolu nad Svatými v době jejich největší moci. A přesně tím se řídíte. Je to vaše město. Vaše pravidla. Steelport, opravdové město hříchu topící se v sexu, drogách a zbraních, vypadá v remasterované verzi s vylepšenou grafikoulépe než kdy jindy. Léta po ovládnutí Stilwateru už Svatí ze Třetí ulice nejsoujen pouličním gangem. Teď jde o známouznačku, kterou můžete najít na teniskáchnebo energetických nápojích, a obchodyprodávají figurky Johnnyho Gata. Svatí jsou králové Stilwateru, ale jejich slávavzbudila pozornost. Všiml si jich Syndikát, legendární kriminální organizace působící po celém světě. Syndikát po Svatých chce, aby se mu podřídili a platili daň. Vy se ale odmítáte před Syndikátem sklonit a vydáváte se do boje do Steelportu, kdysi hrdé metropole, ze které se pod nadvládou Syndikátu stalo jen živořícíměsto hříchu. Jděte se proletět s tankem, přivolejte satelitem řízené bombardování na gang mexických zápasníků a bojujte sami proti vycvičeným vojenským profesionálům v nejbizarnějším prostředí, jakéjste kdy viděli.

The Full Package Remastered

S vylepšenou grafikou a osvětlením, přepracovaným prostředím a vizuálními efektyvypadá Steelport a Svatí ze Třetí ulicelépe než kdy jindy.

Město hříchu – Narušte a kompletně rozložte kontrolu Syndikátu nad zbraněmi, kybernetickým zločinem a ilegálními kšefty.Objevte tajemství Steelportu, který nabízí akci na každém rohu, což není vždy výhoda.

Zbraně nehorázného ničení – Jedna věc jenepřátele porazit. Úplně něco jiného ale je, když je ještě k tomu zostudíte. Užijte si vznášedla, děla vystřelující lidi a neskutečné zbraně k boji zblízka.

Bláznivé úpravy postav – Vytvořte si nejbizarnější postavy, jaké jste kdy viděli, od odepsaných celebrit po nindža piráty. V každém hříšníkovi se ukrývá Svatý.Kým budete?

Kooperativní režim přitažený za vlasy –Hrajte sami nebo online s kámošem. Vyzkoušejte si skydiving, přistaňte v hořícímnáklaďáku parťáka a vydejte se do silněstřežené základny Syndikátu. Steelportje vždy zábavnější ve dvou.

Včetně veškerého stahovatelného obsahu –Všechny tři rozšiřující balíčky misí avíce než 30 předmětů DLC* z původní verze.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC