Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Southeast Asia Animal Pack
ESD Planet Zoo Southeast Asia Animal Pack
ESD Planet Zoo Southeast Asia Animal PackESD Planet Zoo Southeast Asia Animal PackESD Planet Zoo Southeast Asia Animal Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Planet Zoo Southeast Asia Animal Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! SEZNAM SE S ROZMANITÝMI A OKOUZLUJÍCÍMIZVÍŘATY Nejautentičtější simulátor zoo se rozšiřuje o balíček Zvířata z jihovýchodní Asie! Seznam se s rozmanitými a jedinečnýmizvířaty z kontinentu plného života v tomto prvním DLC zaměřeném na…
Kategorie: Hry
Kód: 3145398PN: 7860Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
571   včetně DPH
Cena bez DPH: 472 Kč
Cena po registraci:
555 Kč
Cena bez DPH: 458 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 13.5. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 13.5. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

SEZNAM SE S ROZMANITÝMI A OKOUZLUJÍCÍMIZVÍŘATY

Nejautentičtější simulátor zoo se rozšiřuje o balíček Zvířata z jihovýchodní Asie! Seznam se s rozmanitými a jedinečnýmizvířaty z kontinentu plného života v tomto prvním DLC zaměřeném na zvířata. Obsahuje osm úžasných tvorů s fascinujícímchováním a potřebami, o které se musíš postarat. Jedná se prozatím o největší přídavek zvířat do Planet Zoo. Připravilijsme také nový scénář, který si můžeš vyzkoušet. Nachází se v nádherném malajském ráji, na ideálním místě, kde se můžešseznámit se všemi zvířecími přírůstky ztohoto balíčku. Získej balíček Zvířata zjihovýchodní Asie hned teď a začni stavět svou vlastní skvělou zoologickou zahradu.

KLÍČOVÉ PRVKY

PŘIVÍTEJ 8 NOVÝCH ZVÍŘAT

Připrav se adoptovat sedm úžasných zvířat do výběhu a jeden druh hmyzu do expozice. Všechna zvířata pochází z jihovýchodní Asie. Tento balíček obsahuje medvědamalajského, levharta obláčkového, tapíračabrakového, kahaua nosatého, babirususulaweskou, binturonga, dhoula ussurijského a lupenitku obrovskou. Začni pro něbudovat úchvatné výběhy, zabav je předměty obohacení a informuj o nich své návštěvníky. Využij vzácné příležitosti a zahlédni jako první obvykle samotářského levharta obláčkového, nádhernou skvrnitoukočku, která je v divočině vidět jen velmi zřídka. Podívej se, jak si spolu energičtí medvědi malajští hrají, dovádí a šplhají po stromech. Nabídni kahauům nosatým jejich oblíbenou potravu. Připrav vhodnou expozici, ve které se skvěle maskovaná lupenitka obrovská bude cítit bezpečně skrytá. Poslechni si výrazné hvízdání, kterým spolu vzájemně komunikuje smečka dhoulů ussurijských. Dobře se o svá zvířata starej v průběhu jejich životníhocyklu, ať se ve tvém parku cítí dobře.Nebo je můžeš vypustit do divočiny.

NOVÝ SCÉNÁŘ ČEKÁ

Park Haiwan-Hebat potřebuje tvou pomoc!Jeho název v malajštině znamená Velký zvířecí park. Podnik procházel rozšířením,ale přišel o financování. Teď přišla tvá šance. Dokonči práci včas a přesně podle plánu. Tvým úkolem bude dostavět zpola dokončené výběhy, adoptovat nová, neobyčejná zvířata, najmout schopný personála otevřít světu park v centru malajského státu Perak, obklopený ohromujícím tropickým deštným pralesem. Uspěješ jen v případě, že postavíš výnosný park, ve kterém bude péče o zvířata prioritou číslojedna. Pro správu přírodního parku použij všechny dostupné části scenérie a takénástroje pro detailní a podrobnou výstavbu a úpravu terénu. Scénář je vhodným domovem pro osm nových zvířat z balíčku,ale můžeš přidat i jakákoli zvířata z nabídky světa Planet Zoo, například slonyindické, krokodýly mořské nebo gorily nížinné.

PONOŘ SE DO SVĚTA SLUŽBY STEAM WORKSHOP

Planet Zoo: Balíček Zvířata z jihovýchodní Asie je plně kompatibilní se službouSteam Workshop. Připoj se ke komunitě aprohlédni si ty nejlepší výběhy a scenérie. Úžasný nový a originální obsah od hráčů se objevuje každý den. Nebo vytvářejsvé vlastní návrhy a nahraj je, aby sije hráči z celého světa mohli stáhnout do své hry. Sdílet můžeš cokoli, od pavilonu plazů až po restaurace. Ve službě Steam Workshop je nyní přes 50 000 předmětů pro Planet Zoo, tak neváhej a začni ještě dnes.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC