Herní zóna  Hry  ESD Planet Zoo Australia Pack
ESD Planet Zoo Australia Pack
ESD Planet Zoo Australia PackESD Planet Zoo Australia PackESD Planet Zoo Australia Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Planet Zoo Australia Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam! VÍTEJ V ZEMI ZÁZRAKŮ Expanduj svou zoo a odvez návštěvníky kprotinožcům s Planet Zoo: Australský balíček! Adoptuj 5 jedinečných a pozoruhodných australských zvířat a starej se o něv propracovaných nových výbězích, použij více než 230…
Kategorie: Hry
Kód: 2873884PN: 7525Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru Planet Zoo v platformě Steam!

VÍTEJ V ZEMI ZÁZRAKŮ

Expanduj svou zoo a odvez návštěvníky kprotinožcům s Planet Zoo: Australský balíček! Adoptuj 5 jedinečných a pozoruhodných australských zvířat a starej se o něv propracovaných nových výbězích, použij více než 230 moderních a recyklovanýchkusů vybavení pro návrhy poutavých scenérií a získej si ostruhy plněním zábavných úkolů ve vzrušujících nových zoo výzvách. Staň se správcem a rozhoduj o úžasném živoucím světě rozlehlé Austrálie v Planet Zoo: Australský balíček.

KLÍČOVÉ PRVKY

Adoptuj nová zvížara - Přivítej koalu, dinga, klokana rudého, kasuára přilbovéhoa tilikvu australskou do své zoo. Udělej koalám radost čerstvým eukalyptem, vyhraď si dost místa pro kasuára přilbového, jednoho z největších ptáků a sleduj klokany rudé vychovávat mláďata. Těchto pět úžasných zvířat se bude ve tvých krásně navržených výbězích cítit jako doma.

Více než 230 nových kusů vybavení - Vybuduj nádherné nové scenérie kombinací moderní architektury a recyklovaného materiálu. Najdeš mezi nimi domorodou faunu aflóru, veselé a barevné části scenérie azábavné hračky pro zvířata pro zvýšeníobohacení. Použij zlatavou pouštní Oceánii jako své plátno, vytvářej své vlastnízákladní stanice v divočině a oázy plnérostlin a života. S více než 230 kusy nového vybavení se můžeš vyřádit!

Ovládni ZOO výzvy - Objev nové výzvy čekající v Tanamské zoo. V této zoo výzvě budeš plnit mnoho zábavných úkolů, například zvyšovat spokojenost návštěvníků, adoptovat určitá zvířata nebo zvyšovat výdělky obchodů. Plněním úkolů se budeš posouvat v žebříčku. Čím rychleji úkoly splníš, tím lépe se umístíš.

Ponoř se do světa služby Steam Workshop- Planet Zoo: Australský balíček je plněkompatibilní se službou Steam Workshop.Připoj se ke komunitě a prohlédni si tynejlepší výběhy a scenérie. Úžasný novýa originální obsah od hráčů se objevujekaždý den.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC