Herní zóna  Hry  ESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe Edtion
ESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe Edtion
ESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe EdtionESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe EdtionESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe Edtion
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Pillars of Eternity 2 Deadfire Deluxe Edtion

Elektronická licence určená pro platformu Steam Pillars of Eternity II: Deadfire - Deluxe Edition obsahuje: Hru Pillars of Eternity II: Deadfire Oficiální soundtrack: Soundtrack ke hře Pillars of Eternity II: Deadfire od Justina Bella, představující zcela nové skladby inspirované lidem a frakcemi souostroví Deadfire. Provokativní oděv: K tomuto stylovému klobouku patří…
Kategorie: Hry
Kód: 2656011PN: 5420Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
920   včetně DPH
Cena bez DPH: 760 Kč
Cena po registraci:
891 Kč
Cena bez DPH: 737 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.8. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 12.8. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 13.8. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Pillars of Eternity II: Deadfire - Deluxe Edition obsahuje:

Hru Pillars of Eternity II: Deadfire Oficiální soundtrack: Soundtrack ke hře Pillars of Eternity II: Deadfire od Justina Bella, představující zcela nové skladby inspirované lidem a frakcemi souostroví Deadfire. Provokativní oděv: K tomuto stylovému klobouku patří páska přes oko, která chrání uživatele před různými očními úrazy a také vypadá extrémně pirátsky. Vesmírné prasátko Cosmo: Bez něho nejsou Pillars of Eternity! Cosmo vás doprovází plynouc na azurové pavučině a inspiruje družinu kombinací velké odvahy a neuvěřitelné roztomilosti. Digitální průvodce P&P: Pillars of Eternity mají dlouhou tradici přizpůsobování a zavádění technik, které jsou odvozeny z her hranýchna papíře. Pečlivě je přenášíme do našich systémů a bereme je v potaz během navrhování dobrodružství. Naši designéři serozhodli, že využijí své znalosti a udělají něco pro hráče, kteří milují tradiční deskové hry! Tento „papírový” systém byl připraven od základů hlavním designérem projektu Pillars of Eternity II: Deadfire, Joshem Sawyerem, a podpůrným týmemdesignérů. Spojte se s dalšími fanouškyDeadfire a vytvořte si vlastní dobrodružství! Digitální mapa ve vysokém rozlišení: Tuto skvělou mořskou mapu si můžetenastavit jako pozadí vaší plochy nebo siji vytisknout a použít ji během navigace zrádnými vodami souostroví Deadfire. Digitální průvodce, část II.: Naši přátelé z Dark Horse Comics připravili další kapitolu obsáhlého průvodce světem Pillars of Eternity. Je plný legend, informacío světě a ztracených místech souostrovíDeadfire. Tento průvodce bude užitečnýmspolečníkem na cestách nebo jen databází informací, která vám umožní dozvědět se více o složitosti tohoto hlubokého a tajemného koutu Eory, díky krásným ilustracím a spoustě informací o světě hry. Pusťte se do pronásledování nevyzpytatelného boha napříč mořem i souší v pokračování cenami ověnčeného RPG Pillars of Eternity. Staňte se kapitánem lodi na nebezpečné objevitelské výpravě napříč rozlehlým a dosud neobjeveným souostrovím jménem Deadfire. Podvolte si okolní svět a prozkoumávejte hlubiny nekonečných možností, včetně detailních úprav postavy, naprosté svobody průzkumu a dalších významných voleb.

Klíčové prvky:

Ponořte se do intenzivního RPG zážitkupro jednoho hráče: Deadfire, obohacenýo nejmodernější technologie a herní prvky, staví na základě klasické D&D hratelnosti s výrazně vylepšenou grafikou, hlubšími herními mechanikami a zcela novém dobrodružství, kde na Vašich rozhodnutíchskutečně záleží. Objevte nový region Deadfire: Určete si svůj vlastní kurs cesty a prozkoumejte bohaté a exotické souostroví. Objevujte nová místa, interaguj sobyvateli a plňte úkoly. Vytvořte si svou družinu a upravujte jednotlivé společníky: Vybírejte ze 7 rozdílných společníků, které se k Vám přidají při plnění úkolů. Přiřaďte každému z nich libovolnoutřídu a vybrané schopnosti. Staňte se svědky jejich osobních vztahů a interakcí,jejiž rozvoj je umožněn díky novému systému společníků. Velte své lodi při cestě po mořích: Vaše loď představuje mnohemvíce, než jen obyčejné plavidlo určenék průzkumu. Vylepšujte si loď i posádkua zvolte si, jaké atributy chcete vylepšit, abyste přečkali mnohá nebezpečná setkání, která Vás čekají.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam