Herní zóna  Hry  ESD Men of War II
ESD Men of War II
ESD Men of War IIESD Men of War IIESD Men of War II
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Men of War II

Elektronická licence určená pro platformu Steam Prožijte herní strategii z druhé světovéválky v reálném čase jako nikdy dřív! Men of War II, nová kapitola špičkové RTSsérie, vám přináší bezkonkurenční početjednotek s různými specializacemi, které můžete vést, neutuchající péči o historickou přesnost, novou úroveň grafické azvukové vytříbenosti, jakož i pokročilou umělou…
Kategorie: Hry
Kód: 3844839PN: 12662Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 786   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 476 Kč
Cena po registraci:
1 762 Kč
Cena bez DPH: 1 456 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)30.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.8. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Prožijte herní strategii z druhé světovéválky v reálném čase jako nikdy dřív! Men of War II, nová kapitola špičkové RTSsérie, vám přináší bezkonkurenční početjednotek s různými specializacemi, které můžete vést, neutuchající péči o historickou přesnost, novou úroveň grafické azvukové vytříbenosti, jakož i pokročilou umělou inteligenci nepřátel. Veďte svávojska do intenzivních bitev v reálnémčase na západních a východních frontácha porazte své protivníky v kampaních s epickým příběhem pro jednoho hráče i mnoha dalších režimech, než se ponoříte do akce pro více hráčů.

Využívejte sofistikované vojenské strategie, provádějte přepady, zajímejte nepřátelská vozidla a zbraně a předveďte svoje schopnosti nejlepšího vojenského vůdcevšech dob. Převezměte velení v různýchrolích: od dělostřelectva přes pěchotu až po podpůrné jednotky. Likvidujte celébudovy nebo stavte opevnění a přetvořteráz bojiště – od zákopů po bunkry a minová pole. Pomocí funkce přímé kontroly můžete zadávat přesné rozkazy každé jednotlivé jednotce na bitevním poli. Ponořtese do klasických bojových mechanismů v kombinaci se zcela novými herními prvky aprožijte napínavé bitvy v jedné z nejdelších sérií druhoválečných her vzrušujícím novým způsobem.

Men of War II se rovněž pyšní dechberoucí šíří herních možností: ať už preferujete realistické pojetí druhoválečné strategie typické pro předchozí díly této značky, anebo si chcete užít pohodovější zážitek; strhující děj příběhových kampaníči experimentování s různou taktikou vproměnlivých dynamických režimech; vyzývání ostatních velitelů v hodnocených zápasech či úprava nejdrobnějších detailů každé bitvy v lobby. Men of War II nabízíúžasné množství obsahu, který uspokojíváš hlad po bitvě.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam