Herní zóna  Hry  ESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric Marine
ESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric Marine
ESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric MarineESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric MarineESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric Marine
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Jurassic World Evolution 2 Prehistoric Marine

Elektronická licence určená pro platformu Steam Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam. Vydejte se do starobylých hlubin a objevte čtyři nové mořské druhy s balíčkem Jurassic World Evolution 2: Prehistoric Marine Species Pack. Prověřte své schopnosti coby správce parku a najděte nový vodní domov bázlivým obrům…
Kategorie: Hry
Kód: 3737236PN: 11920Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
538   včetně DPH
Cena bez DPH: 445 Kč
Cena po registraci:
522 Kč
Cena bez DPH: 432 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 11.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)13.12. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Jurassic World Evolution2 ve službě Steam.

Vydejte se do starobylých hlubin a objevte čtyři nové mořské druhy s balíčkem Jurassic World Evolution 2: Prehistoric Marine Species Pack. Prověřte své schopnosti coby správce parku a najděte nový vodní domov bázlivým obrům, prehistorickýmplazům a nebezpečným obrněným predátorům. Tyto dechberoucí nové druhy zajistí vašim hostům zaručeně nezapomenutelný podvodní zážitek.

Těšit se můžete na následující úchvatnédruhy:

Archelon, jehož jméno znamená „želví vládce“, je největší želvou, jaká kdy existovala na tomto světě. Tento mořský plazměl obří ploutve, díky kterým byl rychlýplavec, stejně jako zahnutý zobák pro konzumaci ryb. Jeho impozantní velikost akožovitý krunýř mu umožnily přežívat namělčinách v době pozdní křídy.

Nothosaurus je hbitý predátor s dlouhou,plochou lebkou a hrozivými špičatými zuby. Tento výjimečný dravec inspirovaný oblíbeným pořadem z dílny Universal Pictures, Amblin Entertainment a DreamWorks Animation na Netflixu: Jurský svět: Křídový kemp, se procházel po březích v doběpozdního triasu a pomocí svého ocasu a pavučinových nohou se mohl pohybovat vodou jako současní lachtani.

Dunkleosteus byla mocná obrněná ryba lovící v otevřených vodách pozdního devonu.Tento nenasytný dravec s ostrými zuby amasivní čelistí, kterou uměl otevírat azavírat s nesmírnou silou, byl jednou znejděsivějších ryb své doby.

Shonisaurus byl obří a zakulacené konstituce, která z něj činila ladného obra vdobě pozdního triasu. Bez ohledu na svoji velikost byl tento velký Ichthyosaur obratným lovcem v hloubkách oceánů. Pouzes dlouhým, hubeným čenichem se Shonisaurus musel při odrážení dravců spoléhat především na svoji velikost.

Součástí je i následující předmět:

Nechte svoji lagunu vyniknout se zcela novou platformou „Lagoon Platform“. Tatonová platforma navržená pro Archelony aNothosaury nabídne potřebné místo odpočinku nad vodou a vašim hostům pak fantastický výhled na neuvěřitelné nové druhy vjejich přirozeném prostředí.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam