Herní zóna  Hry  ESD F1 Manager 2023
ESD F1 Manager 2023
ESD F1 Manager 2023ESD F1 Manager 2023ESD F1 Manager 2023
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD F1 Manager 2023

Elektronická licence určená pro platformu Steam Nový režim opakování závodu Prožijte znovu strhující závody a klíčové momenty z mistrovství světa FIA Formula One World Championship™ 2023 v novém režimu Race Replay, který vám ještě vícepřiblíží napínavou atmosféru a drama F1®. Starting Grid využívá reálná data ze světa F1® a kopíruje skutečné podmínky závodů, včetně…
Kategorie: Hry
Kód: 3699096PN: 11744Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
2 055   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 698 Kč
Cena po registraci:
2 027 Kč
Cena bez DPH: 1 675 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 5.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Nový režim opakování závodu

Prožijte znovu strhující závody a klíčové momenty z mistrovství světa FIA Formula One World Championship™ 2023 v novém režimu Race Replay, který vám ještě vícepřiblíží napínavou atmosféru a drama F1®.

Starting Grid využívá reálná data ze světa F1® a kopíruje skutečné podmínky závodů, včetně startovních pozic jezdců v každém závodě sezóny 2023. Race Moments vám umožní převzít kontrolu nad konkrétnímtýmem během klíčového okamžiku skutečného závodu ze sezóny 2023.

Ať už sednete v Monaku do Aston Martinuve snaze zajistit Alonsovi první vítězství v sezóně, nebo budete chtít udržet McLaren na bodech po chaotické Velké ceněAustrálie, v Race Moments si toho rozhodování v klíčových momentech užijete do syta.

Vyladěný závodní simulátor

Závody jsou dramatičtější a dynamičtějšínež kdykoli předtím díky vylepšení závodních tratí, předjíždění a incidentům. Ještě větší výzvu v plně realistických závodech F1® budou představovat vylepšenáumělá inteligence jezdců, rozhodování soupeřících týmů a vylepšená simulace teploty pneumatik.

Přibližte se k závodní akci jako nikdy díky zcela nové kameře z průzoru, naskočte do stroje s některým z 20 jezdců a zažijte vzrušující závod Formule 1® z jejich pohledu.

Taktika a sebedůvěra jezdce

Prožijte si emoční horskou dráhu z pohledu pilotů bojujících o vítězství. Hodiny, chyba při zastávce v boxech nebo nepovedené předjíždění se může na sebevědomívašeho jezdce pěkně podepsat. Zvažte rizika a využijte nové možnosti taktiky. Instruujte jezdce, jak přistupovat k akciv závodě a vyhrávat důležité souboje opozice.

Vylepšený zážitek z řízení

Závoďte na té nejvyšší úrovni motorsportu s mírou detailů, jaká tu ještě nebyla.Starší jezdci budou s přibývajícím věkem scházet, takže v simulovaných šampionátech F2™ a F3™ je třeba hledat talenty zpříštích generací. Abyste byli schopnídržet krok s vylepšenou závodní umělou inteligencí, musíte mnohem více než předtím dbát na vývoj vozu. Vyvažujte tlak navýkon s potřebou měnit méně odolné díly.

Najměte si zkušeného sportovního ředitele a získejte možnost řídit tréninkový režim mechaniků a zdokonalovat jejich dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch závodního víkendu. To vám umožní vyvarovatse nákladných chyb a získat ocenění zanejrychlejší zastávku v boxech.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam