Herní zóna  Hry  ESD Arma 3 Deluxe Edition
ESD Arma 3 Deluxe Edition
ESD Arma 3 Deluxe EditionESD Arma 3 Deluxe EditionESD Arma 3 Deluxe Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Arma 3 Deluxe Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam Zažijte pocit skutečného boje v rozsáhlém vojenském sandboxu. Tato přední vojenská hra pro PC nabízí rozmanitý obsah prohru jednoho i více hráčů, přes 20 vozidel a 40 zbraní a neomezené možnosti tvorby obsahu. Je autentická, rozmanitá a otevřená – v Arma 3 zažijete válku. Hlavní součásti Arma 3 Altis a Stratis Porážejte…
Kategorie: Hry
Kód: 3844831PN: 12647Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
955   včetně DPH
Cena bez DPH: 789 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zažijte pocit skutečného boje v rozsáhlém vojenském sandboxu. Tato přední vojenská hra pro PC nabízí rozmanitý obsah prohru jednoho i více hráčů, přes 20 vozidel a 40 zbraní a neomezené možnosti tvorby obsahu. Je autentická, rozmanitá a otevřená – v Arma 3 zažijete válku.

Hlavní součásti Arma 3

Altis a Stratis

Porážejte nepřátele na vysoce detailním,zcela otevřeném bojišti, zasazeném do středomořského ostrovního terénu s rozlohou přes 290 km2. Ostrovy Altis a Stratisjsou dynamické světy s rozlehlými městyi zvlněnými kopci, ve kterých zažijetety nejrozmanitější bojové střety, jaké videohry nabízejí – od jízd tankem po prašných pláních přes pilotování nákladníhovrtulníku nad hustými lesy až po vedeníasymetrické války ze skalnatých vrchů.

Zbraně a vozidla

Vyrazte do boje pěšky, řiďte obrněná vozidla nebo vzlétněte k nebesům ve vrtulnících a stíhačkách. Provádějte útoky kombinovaných sil ve vzduchu, na zemi i na moři. Na výběr máte přes 20 vozidel, přes40 zbraní, pestrou nabídku doplňků k přizpůsobení výzbroje na krátkou i dlouhouvzdálenost a různé typy výbavy na všechno, co můžete na bojišti potřebovat. Rozsáhlý arzenál dostupný v Arma 3 vám otevírá celý svět taktických možností.

Hra pro jednoho hráče

Sledujte příběh vojáka Bena Kerryho, který se octne uprostřed středomořského konfliktu. Kampaň je rozdělená na tři epizody zaměřené na různé aspekty hry: Survive (Přežij), Adapt (Přizpůsob se), Win (Zvítěz). Projděte si ukázkové scénáře, které vám v koncentrované podobě představírozmanité herní složky Arma 3. Zdokonalte své dovednosti ve střelbě a pohybu vsoutěžních střeleckých zkouškách a dokončete výcvik v Arma 3 Bootcampu, kde najdete výukové mise pro jednoho i víc hráčůa specializované výcvikové prostředí vevirtuální realitě.

Hra více hráčů

Bojujte online v rozsáhlém vojenském sandboxu Arma 3. Utvořte družstvo a vyraztespolečně proti nepříteli v oficiálníchrežimech hry více hráčů Defend a Seize.Nebo naskočte do některého z mnoha oblíbených neoficiálních herních režimů vyvinutých komunitou hráčů Arma 3. Zažijte novou formu hry více hráčů v režimu Arma 3Zeus, ve kterém Game Masteři v reálnémčase upravují bojiště pro ostatní.

Tvorba obsahu

Pomocí intuitivního editoru scénářů a užitečných modovacích nástrojů začněte v Arma 3 tvořit vlastní zážitky. Zažijte platformu plnou obsahu vytvořeného samotnými hráči, od nových zbraní a vozidel přes strhující scénáře pro jednoho hráče ažpo celé nové režimy hry více hráčů. Sdílejte a objevujte obsah ve Steam Workshopu Arma 3, ze kterého si můžete výtvoryostatních nainstalovat jediným kliknutím.

Přepracovaný engine

Pohyb po bojišti vám zpříjemní nové plynulé animace a devastující atmosféru bojeumocní nový zvukový engine, nová simulace ragdoll (tzv. hadrové figuríny) a vozidla podporující systém PhysX™. Nová generace her ze série Arma stojí na enginuReal Virtuality™ 4, který je do velké míry modifikovatelný a přináší spoustu přelomových inovací, ještě nádhernější grafiku, propracovanou herní simulaci a masivní sandboxové terény.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU
STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam