Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  Deveroux Fitness hodinky P18 růžové
Deveroux Fitness hodinky P18 růžové
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Deveroux Fitness hodinky P18 růžové

Deveroux P18 Sportovní náramek s řadou funkcí Deveroux P18 jsou fitness hodinky s řadou zdravotních a sportovních funkcí. Jako jedny z mála hodinek na trhu nabízejí možnost přímého propojení s aplikací Apple Zdraví. Možnost vložení vlastního ciferníku, nepřeberné množství sportovních režimů, dlouhá výdrž na baterii či aplikace v češtině pouze podtrhují široké možnosti…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 3529108PN: WEAR67Výrobce: SamsungZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 778   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 469 Kč
Cena po registraci:
1 753 Kč
Cena bez DPH: 1 449 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 3.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)5.10. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Deveroux P18
Sportovní náramek s řadou funkcí
Deveroux P18 jsou fitness hodinky s řadou zdravotních a sportovních funkcí. Jako jedny z mála hodinek na trhu nabízejí možnost přímého propojení s aplikací Apple Zdraví.

Možnost vložení vlastního ciferníku, nepřeberné množství sportovních režimů, dlouhá výdrž na baterii či aplikace v češtině pouze podtrhují široké možnosti využití těchto hodinek.

Vyberte svůj styl
Deveroux P18 nabízí velké množství ciferníků, mezi kterými si můžete vybrat ten, který je pro danou chvíli nejvhodnější. Stejně tak můžete pozadí ciferníku vyměnit za vlastní fotografii. U této pak lze dále upravovat grafiku zobrazení času a také vybírat mezi informacemi k zobrazení.

Vše se nastavuje velice jednoduše a celá operace zabere minimum času.

Špičkový sportovní náramek
Deveroux P18 jsou moderní chytré hodinky nabízející řadu zdravotních a sportovních funkcí. Nabízejí se ve třech různých barvách - černé, stříbrné nebo růžové. Barevné varianty se odlišují nejenom různými pásky, ale i samotným provedením pouzdra hodinek, které může mít buď stříbrnou nebo černou barvu.

Široká nabídka notifikací
Chcete, aby vám hodinky dávaly maximální množství upozornění? Nebo preferujete klid? Deveroux P18 zvládá obě varianty. Upozornění můžete upravovat nejenom pro hovory a zprávy, ale také pro všemožné sociální sítě a messangery. Prostřednictvím mobilní aplikace si jednoduše zapnete jen to, co je pro vás důležité a zbytek vás nebude vyrušovat.

Jednoduché nabíjení
Deveroux P18 disponují magnetickým dobíjením. Hodinky jednoduše přiložíte ke kabelu s magnetickou koncovkou a o nic dalšího se nemusíte starat. Díky magnetům je zajištěno, že je nabíjení připojeno vždy správně.

Kapacita baterie u Deveroux P18 je 200 mAh, což by mělo stačit zhruba na 5 dnů běžného používání.

Zdravotní pomocník
Deveroux P18 dbají na to, aby měli svůj zdravotní stav neustále pod kontrolou. Nabízí tři základní funkce, které vám s tímto problémem pomohou.

Základem je měřič tepové frekvence, který je ale doplněn i orientačním měřením tlaku a navíc ještě sledováním hodnoty okysličení krve SpO2. Tyto tři ukazatele dávají dohromady uživatelům velmi dobrý obraz o tom, jaký je jejich aktuální zdravotní stav. Srdeční tep navíc mohou hodinky sledovat průběžně po celý den.

Spánkový režim
Pro zdravý životní styl je velmi důležité i dostatečné množství spánku. Deveroux P18 nabízejí spánkový režim a mohou vám tak poskytnou základní data o kvalitě a délce vašeho spánku.

Sportujte!
V hodinkách Deveroux P18 najdete široký výběr sportů - od klasické chůze, přes běh, cyklistiku až k populárnímu fotbalu, basketbalu či badmingtonu. Nabídku ještě doplňuje plavání a skákání přes švihadlo.


Všechny sportovní výsledky se samozřejmě synchronizují do mobilní aplikace.

Komunikuje v češtině
Aplikace DaFit komunikuje v českém jazyce. Nechybí jí velmi přehledné grafy, podrobné nastavení notifikací pro jednotlivé aplikace nebo výběr z nepřeberného množství ciferníků. Umožňuje také na hodinkách zobrazovat informace o počasí, nastavovat pohybové cíle a mnoho dalšího.