Počítače a kancelář  Síťové prvky  C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)…
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Síťový kabel - ST několik režimů (M) do multirežim LC (M) - 30 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM3 - neobsahuje halogen - vodě - barva
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Síťový kabel - ST několik režimů (M) do multirežim LC (M) - 30 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM3 - neobsahuje halogen - vodě - barva

Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2564468PN: 85548Výrobce: C2GZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 008   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 660 Kč
Cena po registraci:
1 980 Kč
Cena bez DPH: 1 637 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)18.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)19.11. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.11. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.