Počítače a kancelář  Tiskárny, kopírky, multifunkční zařízení  Příslušenství a spotřební materiál  Brother ink LC-125XLM, magenta - poškození obalu C (viz. popis)
Brother ink LC-125XLM, magenta - poškození obalu C (viz. popis)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Brother ink LC-125XLM, magenta - poškození obalu C (viz. popis)

Obal: Krabice má tři nebo více kosmetických vad, v krabici může být díra, může na ní být více štítků, může být natržená - ale produkt uvnitř je vždy neporušený - v originálním sáčku. Kategorie C je stále neotevřená krabice !Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje…
Kategorie: Příslušenství a spotřební materiál
Kód: 2593685PN: LC125XLM_CVýrobce: BrotherZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obal: Krabice má tři nebo více kosmetických vad, v krabici může být díra, může na ní být více štítků, může být natržená - ale produkt uvnitř je vždy neporušený - v originálním sáčku. Kategorie C je stále neotevřená krabice !Firma Brother je společnost s dlouholetou tradicí, která se již dlouhou dobu zabývá výrobou tiskových zařízení, jako jsou tiskárny, faxy, psací stroje a multifunkční zařízení. Pro své produkty samozřejmě vyrábí i různé spotřební příslušenství. Výhodou originálního příslušenství je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálním příslušenstvím dosáhnout.LC125XLM je purpurová tisková kazeta pro inkoustovou tiskárnu Brother s označením MFC-J4510DW. Pro tento inkoust purpurové barvy se udává výtěžnost až 1 200 stránek při 5 % standardním pokrytí.Výhodou originální cartridge je 100% kompatibilita s produkty a maximální kvalita tisku, kterou nelze s neoriginálními náplněmi dosáhnout.