Počítače a kancelář  Projekční technika, interaktivní tabule  Příslušenství  Příslušenství k projektorům  BenQ InstaShow WDC10C Button Kit
BenQ InstaShow WDC10C Button Kit
BenQ InstaShow WDC10C Button KitBenQ InstaShow WDC10C Button KitBenQ InstaShow WDC10C Button Kit
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

BenQ InstaShow WDC10C Button Kit

Nová verze InstaShow s označením WDC10C umožňuje bezdrátové promítání bez nutnosti dalšího nastavení díky technologii plug-and-play v širokém množství zařízení s rozhraním USB-C a Thunderbolt 3, včetně MacBooků, a tím eliminuje problémy s připojením při schůzkách a firemních poradách. Podle výrobce rozhraní USB-C v InstaShow WDC10C poskytuje prostor pro přenos Full HD (1080p)…
Kategorie: Příslušenství k projektorům
Kód: 3588064PN: 5J.JLD28.E20Výrobce: BenQZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Nová verze InstaShow s označením WDC10C umožňuje bezdrátové promítání bez nutnosti dalšího nastavení díky technologii plug-and-play v širokém množství zařízení s rozhraním USB-C a Thunderbolt 3, včetně MacBooků, a tím eliminuje problémy s připojením při schůzkách a firemních poradách.

Podle výrobce rozhraní USB-C v InstaShow WDC10C poskytuje prostor pro přenos Full HD (1080p) videa a 16bitového stereo zvuku do jakéhokoli zobrazovacího zařízení, které podporuje USB-C přes režim DisplayPort Alt mode, jako jsou MacBooky nebo počítače bez klasického HDMI. Nový USB-C vysílač je samozřejmě plně kompatibilní s předchozí generací přijímačů InstaShow WDC10.

Sada tlačítek InstaShow ™ USB-C obsahuje:

* USB Type C DP Alt Mode button x2
* Kolébka x1

Navrženo pro zařízení USB typu C, sada tlačítek InstaShow ™ USB-C umožňuje uživatelům během bezdrátové prezentace rozšířit počet zařízení spárovaných s hostitelem InstaShow ™. Hostitel WDC10 může podporovat až 16 zařízení současně, aby účastníci mohli střídat prezentaci.

Tlačítko InstaShow ™ USB-C Button Kit umožňuje více moderátorům vést z jakéhokoli zařízení s portem USB-C nebo Thunderbolt 3. Operace Plug and Play InstaShow ™ nevyžaduje žádnou instalaci ovladače a je kompatibilní s jakýmkoli OS nebo hardwarovou platformou.

https://business-display.benq.com/en-ap/findproduct/wireless-solution/accessory/instashow-usb-c-buttonkit.html

Parametry

BarvaČerná
USBAno