Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Baseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedá
Baseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedá
Baseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedáBaseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus Golden Contactor duální adaptér do automobilu USB-A QC + USB-C 40W, šedá

Nabíječka do auta Baseus USB + USB-C QC3.0 PD 40W Nabíječka Baseus je velmi užitečné zařízení ve vozidle, které zajistí rychlé nabíjení smartphonu pomocí konektorů USB-A a USB typu C (20 W + 20 W). Nabíječka podporuje standard rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 a PowerDelivery 20 W. Díky kompaktním rozměrům můžeme nabíječku vzít kamkoli a užívat si její univerzální použití…
Kategorie: Příslušenství
Kód: 3193943PN: CCJD-0GVýrobce: BaseusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
741   včetně DPH
Cena bez DPH: 612 Kč
Cena po registraci:
718 Kč
Cena bez DPH: 594 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.7. / od 120 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 30.7. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Nabíječka do auta Baseus USB + USB-C QC3.0 PD 40W

Nabíječka Baseus je velmi užitečné zařízení ve vozidle, které zajistí rychlé nabíjení smartphonu pomocí konektorů USB-A a USB typu C (20 W + 20 W). Nabíječka podporuje standard rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 a PowerDelivery 20 W.

Díky kompaktním rozměrům můžeme nabíječku vzít kamkoli a užívat si její univerzální použití v jakémkoli vozidle. Ergonomická konstrukce a moderní design odlišují nabíječku od ostatních produktů. Zařízení je díky použitým řešením mimořádně užitečným gadgetem během jakékoli cesty, ať už obchodní nebo turistické. Integrované LED podsvícení mu navíc dodává stylový vzhled a informuje o provozu zařízení.

Nabíječka do auta Baseus je kompatibilní s většinou mobilních zařízení dostupných na trhu. Nabíječka, která funguje na zařízeních Android i iOS.

Díky své univerzálnosti můžete nabíjet mimo jiné: Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone Xs, iPhone Xr, iPhone SE 2020, Xiaomi Mi Note 10 / Lite / Pro, Samsung Galaxy A51, Galaxy S20, Galaxy S10 a mnoho dalšího.

Specifikace:

 • Materiál: hliník + ABS + PC
 • Může nabíjet 2 zařízení současně
 • Inteligentně automaticky přizpůsobí proud požadovaný zařízením k ochraně baterie
 • Chytrá volba udržovacího režimu, aby bylo zajištěno, že je telefon přebitý
 • Kov rychle vede teplo, rychle odvádí teplo a rychlé nabíjení při nízké teplotě je bezpečnější
 • Delší protiskluzový šrapnel, nebojte se nárazů
 • Společné pro modely automobilů 12V-24V
 • Velikost: 55 × 26,5 mm

Produkt Baseus, model Golden Contactor Pro, je dvouportová, minimalistická nabíječka do auta, která se vyznačuje velmi rychlým, 40 W dvojitým nabíjením!

 • Jeden z portů je standardní USB, druhý je nejnovější standard USB, Type-C s implementovanou technologií PowerDelivery.
 • Interní čip spravuje bezpečnou distribuci proudu a distribuci napětí do každého portu.
 • Zařízení je ideální pro náročné lidi, kteří mají více než jedno zařízení, které je třeba rychle nebo neustále nabíjet.

Heslo společnosti Baseus zní: „Díky našim uživatelům a vysokému uznání mezi zákazníky, spoléhajícími se pouze na vysoce kvalitní služby, chceme získat výhodu na trhu.“ S vývojem se značka Baseus stala lídrem v oblasti příslušenství na světě.

Parametry

Druh příslušenstvíNabíječky