Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Baseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+Black
Baseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+Black
Baseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+BlackBaseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+Black
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus cafule Cable USB For lightning 1.5A 2M Gold+Black

Odolný kabel USB / Lightning v nylonovém pletivu má napětí 1.5 A a převod z čisté mědi garantuje rychlé a bezpečné nabíjení. Spojení převodu se zástrčkou, které je nejvíce náchylné místo každého kabelu, je dodatečně zesílené tak, aby neprasklo. Díky speciálnímu designu kabel můžete připojit z jakékoliv strany. Hliníkové zástrčky jsou elegantní a odolné vůči odření i oxidaci.
Kategorie: Příslušenství
Kód: 2949815PN: CALKLF-CV1Výrobce: BaseusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Odolný kabel USB / Lightning v nylonovém pletivu má napětí 1.5 A a převod z čisté mědi garantuje rychlé a bezpečné nabíjení. Spojení převodu se zástrčkou, které je nejvíce náchylné místo každého kabelu, je dodatečně zesílené tak, aby neprasklo. Díky speciálnímu designu kabel můžete připojit z jakékoliv strany. Hliníkové zástrčky jsou elegantní a odolné vůči odření i oxidaci. Praktický suchý zip usnadňuje přechovávání kabelu a zabraňuje jeho zamotávání.

Parametry

Druh příslušenstvíKabely a redukce