Počítače a kancelář  Počítačové komponenty  Grafické karty  Herní grafické karty  ASUS ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMING
ASUS ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMING
ASUS ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMINGASUS ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMING
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ASUS ROG-STRIX-RTX2070S-8G-GAMING

ASUS Turbo GeForce RTX™ 2070 OC edition 8GB GDDR6 s výkonným chlazením pro vysoké obnovovací frekvence a VR hry Zastiňte svou konkurenci ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA ® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení…
Kategorie: Herní grafické karty
Kód: 2593557PN: 90YV0DI2-M0NA00Výrobce: ASUSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

ASUS Turbo GeForce RTX™ 2070 OC edition 8GB GDDR6 s výkonným chlazením pro vysoké obnovovací frekvence a VR hry

Zastiňte svou konkurenci

ROG Strix GeForce RTX™ 2070 je vybavená nejlepšími GPU od společnosti NVIDIA® pro vytvoření nejlepších podmínek pro epickou herní akci. Gargantuovská dávka energie zajišťuje dostatečný výkon pro přetaktování, zatímco dokonalé chlazení, udržuje Turing™ v chladu pro konsistentní výkon. A s arzenálem nástrojů, které vám umožňují přizpůsobit a vyladit tento výjimečný hardware, budete pánem bitevního pole.

Technologie 0dB

Technologie 0dB umožňuje zastavení ventilátoru, pokud teplota jádra GPU zůstane pod 55 stupňů Celsia, takže si hry méně náročné na výkon můžete vychutnávat v naprosté tichosti*. A pokud teplota stoupne, ventilátory se automaticky opět zapnou.

Technologie MaxContact

MaxContact je první technologie ve svém odvětví, která využívá přesné obrábění k vytvoření povrchu rozvaděče tepla, který dosahuje až dvounásobně větší kontakt s čipem GPU, což má za následek lepší tepelný přenos.

Technologie Auto - Extreme

Všechny grafické karty ROG Strix jsou vyráběny pomocí technologie Auto-Extreme, což je plně automatizovaný výrobní proces, který nastavuje nové standardy v oboru. Pájení otvorů a montáž součástí na povrch desky se tradičně provádí v samostatných etapách. Technologie Auto-Extreme umožňuje, aby bylo veškeré pájení dokončeno v jediném kroku, což snižuje tepelné namáhání komponent a zamezuje použití drsných čisticích prostředků. Konečným výsledkem je menší dopad na životní prostředí, nižší spotřeba výrobní energie a spolehlivější výrobek.

GPU Tweak II

Nástroj ASUS GPU Tweak II posouvá ladění výkonu grafické karty a na další úroveň. Umožňuje vám vyladit kritické parametry včetně hlavní GPU frekvence, frekvence paměti, nastavení napětí a další s možností sledovat vše v reálném čase prostřednictvím přizpůsobitelného zobrazení na obrazovce. GPU Tweak II nabízí všechny nástroje od jemného ladění výkonu až po pokročilé ovládání ventilátoru. Umožňuje vám tak z vaší grafické karty získat skutečné maximum.

  • NVIDIA TURING™: Grafické karty ASUS GeForce RTX™ jsou poháněné architekturou grafických procesorů Turing a zcela novou platformou RTX. Získáváte tak až šestinásobek výkonu předchozí generace grafických karet a přináší Ray Tracing a AI v reálném čase do herního průmyslu.
  • DirectX 12: Využijte nové vizuální efekty a techniky vykreslování pro živější hry.
  • NVIDIA Shadowplay™ Nahrajte a sdílejte s přáteli vysoce kvalitní herní videoklipy, snímky obrazovky a živé přenosy.
  • Ventilátor s lopatkami ve tvaru křídel dodávají vysoký tlak vzduchu, sníženou hladinu hluku, vyšší odolnost proti prachu s certifikací IP5X a režim 0 dB pro tiché hraní.*
  • Technologie MaxContact umožňuje dvounásobnou plochu kontaktu s GPU čipem pro lepší tepelný přenos.
  • Technologie Auto-Extreme využívá automatizaci výrobního procesu ke zvýšení spolehlivosti.
  • Super Alloy Power II využívá tlumivky z prémiových slitin, kondenzátory z pevných polymerů a odstupňovaný napájecí výkon pro pohon jader Turing™.
  • ASUS FanConnect II vybavení dvěma hybridními headry ventilátoru pro optimální chlazení systému.
  • GPU Tweak II poskytuje intuitivní ladění výkonu a ovládání chlazení.

Více naleznete zde: https://www.asus.com/cz/Graphics-Cards/ROG-STRIX-RTX2070-O8G-GAMING/

Parametry

Frekvence pamětí (GHz)14
Modelová řadaGeForce RTX 2070
Paměť8 GB
Počet portů Display port (DP)2
Počet portů HDMI2
Provedení grafikyInterní
RozhraníPCI Express 3.x
Šířka paměťové sběrnice256-bit
Typ chlazeníaktivní chlazení
Typ pamětiGDDR6
VR ReadyAno
Výrobce GPUNVIDIA