Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  ARMODD Candywatch Premium 3 zlatá
ARMODD Candywatch Premium 3 zlatá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ARMODD Candywatch Premium 3 zlatá

ARMODD Candywatch Premium 3 zlatá Stylové chytré hodinky s nádherným AMOLED displejem Elegantní dámské chytré hodinky z nové kolekce ARMODD pro rok 2024. Přináší ty nejnovější funkce a senzory, pečlivě zabudované do krásného tenkého designového těla hodinek. Na špičkovém 1,3” AMOLED displeji skvěle vyniknou elegantní ciferníky, které chytré hodinky nabízí. Vysoké…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 3776408PN: 2454Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

ARMODD Candywatch Premium 3 zlatá

Stylové chytré hodinky s nádherným AMOLED displejem
Elegantní dámské chytré hodinky z nové kolekce ARMODD pro rok 2024. Přináší ty nejnovější funkce a senzory, pečlivě zabudované do krásného tenkého designového těla hodinek.

Na špičkovém 1,3” AMOLED displeji skvěle vyniknou elegantní ciferníky, které chytré hodinky nabízí. Vysoké rozlišení 466x466 pixelů, živé barvy a svítivost displeje 2000 nitů zajistí perfektní čitelnost i na přímém slunci.

7 klíčových vlastností ARMODD Candywatch Premium 3
- 1,3” AMOLED displej s jemným rozlišením a výbornou čitelností i na přímém slunci
- Skvěle padnou i na menší dámské zápěstí
- Volání přímo z chytrých hodinek přes Bluetooth
- Upozornění na příchozí hovory, SMS, e-maily a zprávy z aplikací
- 6 elegantních ciferníků a 500+ v aplikaci, možnost nahrání vlastní fotky na ciferník
- Monitorování menstruačního cyklu
- Měří tep v reálném čase i pravidelných intervalech a orientačně krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi

Elegantní doplněk, který hlídá vaše zdraví
Každou ženu jistě potěší péče, kterou chytré hodinky Candywatch Premium 3 poskytnou. Jsou perfektním gentlemanem, který vám dá informace ohledně tepové frekvence, spálených kalorií, ušlých kroků, kvalitě spánku, taktně upozorní na stav menstruačního cyklu a mnoho dalšího.

Velkým plusem je i to, že tenhle chytrý společník vám řekne přesně jen to, co si s ním dopředu domluvíte. Stačí jen pár kliknutí v mobilní aplikaci, kde si nastavíte, které zprávy a notifikace chcete na hodinkách zobrazit. To je galantnost a ohleduplnost v praxi.

6 stylových ciferníků a oblíbená možnost vlastní fotky
Vyberte si jeden z 6 přednastavených ciferníků podle toho, jakou zrovna máte náladu. Vlastní fotka na ciferníku je další rafinovanou možností, která spolu se stylovým vyměnitelným řemínkem vyjádří vaši originalitu.

V mobilní aplikaci navíc najdete více než 500 stylových ciferníků, které si do chytrých hodinek můžete jednoduše nahrát.

Prémiový materiál provedení je zosobněním skutečné kvality
I vybrané designové chytré hodinky musí mít dobře zpracované technické komponenty, aby byly perfektním praktickým pomocníkem v jakékoli činnosti.

Proto jsou ARMODD Candywatch Premium 3 vyrobeny z prémiového materiálu a kvalitního skla, které poctivě chrání displej. A vydrží až 7 dní na jedno nabití při běžném používání.

70+ sportovních režimů, váš osobní trenér na zápěstí
Rádi sportujete? Chytré hodinky zvládnou zaznamenat chůzi, běh, cyklistiku, švihadlo, badminton, basketbal, fotbal, běh na páse, jógu, posilovnu i eliptický trenažér a mnoho dalších sportů. Data se poté jednoduše uloží do aplikace.

Vítězové se rodí pomalu, ale sám to ještě nikdy nikdo nedokázal. Teď už na to spolu s chytrými hodinkami ARMODD Candywatch Premium 3 budete minimálně dva.