Počítače a kancelář  UPS, přepěťové ochrany, záložní zdroje  ARMAC Přepěťová ochrana Multi M12, 12x zásuvka, FR, vypínač, 3m, 19" rack, černá
ARMAC Přepěťová ochrana Multi M12, 12x zásuvka, FR, vypínač, 3m, 19" rack, černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ARMAC Přepěťová ochrana Multi M12, 12x zásuvka, FR, vypínač, 3m, 19" rack, černá

Armac Multi M12 Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným proudovým a napěťovým rázům, šířících se po elektrických vodičích. -přepěťová ochrana s vypínačem -12x zásuvka pro…
Kategorie: UPS, přepěťové ochrany, záložní zdroje
Kód: 3650614PN: M12/30/CZZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 746   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 443 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 8.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)12.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Armac Multi M12
Přepěťová ochrana od společnosti Armac je určena pro počítače, kancelářskou techniku a další domácí elektronické spotřebiče jako jsou televize, videorekordéry, Hi-Fi soustavy apod. Tato ochrana chrání připojené přístroje proti neočekávaným proudovým a napěťovým rázům, šířících se po elektrických vodičích.

-přepěťová ochrana s vypínačem
-12x zásuvka pro dostatečné množství spotřebičů
-kvalitní zpracování

Za jakých situací přepěťovou ochranu oceníte
Všeobecně rozšířeným faktem bývá, že přepěťová ochrana je nejvíce zapotřebí při bouřkách, kdy hrozí nebezpečí úderu bleskem a následné šíření vzniklého přepětí po elektrickém vedení. Armac Multi M12 však vaše spotřebiče ochrání i od přepětí vzniklého od špatně zapojeného, nebo rozbitého přístroje. O ochranu se postará 10 ampérový jistič, který zajistí včasné odpojení přístrojů od elektrické sítě.

Jaké přístroje a kolik můžete připojit
Přepěťová ochrana je vybavena 12 klasickými zásuvkami s kolíkem. Díky tomu budete moci připojit dostatečné množství domácích spotřebičů, jako jsou počítače, notebooky, kancelářská technika a nejrůznější další elektrospotřebiče. Navíc je vhodná i pro montáž do rozvaděčů o rozteči 19 palců.

Klíčové vlastnosti
Přepěťová ochrana Armac Multi M12 s vypínačem vhodná pro ochranu domácích elektrických spotřebičů a kancelářské techniky, 12x chráněná klasická zásuvka, ochranný jistič 10 A, délka kabelu 3 metry. Možnost montáže do 19 palcových rozvaděčů. Rozměry 730 x 60 x 55 mm, hmotnost bez napájecí šňůry 890 g.