Spotřební elektronika  Audio  Sluchátka  Amazfit PowerBuds Pro white
Amazfit PowerBuds Pro white
Amazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro whiteAmazfit PowerBuds Pro white
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Amazfit PowerBuds Pro white

Bezdrátová bluetooth sluchátka Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO budou výborným společníkem každému nadšenci do chytrých technologií. Nejenže nabízejí skvělou kvalitu zvuku, ale nabízí mnoho smart vychytávek. Při sportovním tréninku využijete hlídání tepové frekvence, při sedavém zaměstnání funkci hlídání správného držení krční páteře a o bezpečí vašich uší se bude starat…
Kategorie: Sluchátka
Kód: 3591711Výrobce: AmazfitZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 289   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 718 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 31.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.2. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Bezdrátová bluetooth sluchátka Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO budou výborným společníkem každému nadšenci do chytrých technologií. Nejenže nabízejí skvělou kvalitu zvuku, ale nabízí mnoho smart vychytávek. Při sportovním tréninku využijete hlídání tepové frekvence, při sedavém zaměstnání funkci hlídání správného držení krční páteře a o bezpečí vašich uší se bude starat inteligentní ochrana před příliš vysokou hlasitostí.

• Kvalitní provedení
• Ergonomický design
• Dlouhá výdrž
• Chytré funkce
• Odolnost dle IP55

Skvělá kvalita zvuku
Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO disponují konstrukcí, která zajišťuje co nejlepší utěsnění ucha tak, aby do tónů hudby pronikalo co nejméně rušivých zvuků z okolí. Díky tomu poskytují velmi kvalitní a plný zvuk, takže si svou oblíbenou hudbu skvěle vychutnáte. Oceníte také podporu ANC technologie pro dokonalé odstínění hluku z okolí až do 40 dB s několika režimy použití dle situace.

Buďte chytří
Nejedná se jen o obyčejná sluchátka. Nabízejí mnoho chytrých vychytávek. Díky optickému senzoru jsou schopna snímat sreční tep přímo z ucha, snadno vás tak při cvičení upozorní na překročení optimálních hodnot. Navíc si data můžete importovat do populárních fitness aplikací. Dále budou sluchátka dbát na zdraví vaší krční páteře jejíž polohu jsou schopna vyhodnotit a upozorní vás v případě dlouhodobého špatného držení krku, což oceníte například při sedavé práci. Jsou také vybavena funkcí inteligentní ochrany zvuku, která se stará o správné nastavení hlasitosti.

Pohodlí na prvním místě
Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO disponují ergonomickým designem díky kterému si nejen vychutnáte kvalitní zvuk, ale také se při poslechu budete cítit pohodlně. Komfort při jejich nošení zvyšují pryžové koncovky, které se snadno přizpůsobí každému uchu, takže se budete cítit skvěle i při delším používání sluchátek. Oceníte odolnost dle IP55, takže se nemusíte bát vytáhnout je i v mírném dešti.

Vždy v bezpečí s Thru Mode technologií
Již nikdy nepřeslechnete auto jedoucí za vašimi zády, nebo jiné nebezpečí, kterého si s běžnými sluchátky nevšimnete. Aktivací Thru Mode režimu dojde k prostupu zvuku z vnějšího světa během přehrávání, takže vždy víte co se kolem vás děje a nic vás nepřekvapí.

Klíčové vlastnosti
Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO jsou unikátní bluetooth sportovní sluchátka poskytující bezkonkurenční kvalitu zvuku. Tři integrované mikrofony na každém sluchátku pro hovory a úpravu vnějšího zvuku. Podpora ANC technologie s tlumením okolního zvuku až do 40dB, technologie Thru Mode. ituitivní dotykové ovládání na povrchu sluchátek, nebo hlasové ovládání. Výkonná anténa, bluetooth 5.0. Ergonomický design, odolnost IP55, pohodlné koncovky do uší. Optický senzor pro snímání srdečního tepu, kontrola správné polohy krční páteře, inteligentní ochrana sluchu. Výdrž baterie až 30 hodin, společně s nabíjecím pouzdrem. Nabíjení magnetického pouzdra pomocí USB-C konektoru. Hmotnost sluchátka 6,7 g. Rozměry 16,7 × 23,4 × 35,2 mm, Hmotnost nabíjecího pouzdra 42 g.