Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  Amazfit Active Edge Mint Green
Amazfit Active Edge Mint Green
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Amazfit Active Edge Mint Green

Amazfit Active Edge Za hranu vašich možností Módní chytré hodinky s odolným designem a sportovními funkcemi Trendy dvoubarevný design 5 satelitních systémů určování polohy a navigace po trase Vedení tréninku pomocí umělé inteligence od Zepp Coach™ Velmi dlouhá výdrž baterie: 16 dní Vodotěsnost 10 ATM Trendy design Odolné a výrazné hodinky, které oživí váš…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 3780968Výrobce: XiaomiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 678   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 866 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)6.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.3. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Amazfit Active Edge
Za hranu vašich možností

Módní chytré hodinky s odolným designem a sportovními funkcemi

Trendy dvoubarevný design
5 satelitních systémů určování polohy a navigace po trase
Vedení tréninku pomocí umělé inteligence od Zepp Coach™
Velmi dlouhá výdrž baterie: 16 dní
Vodotěsnost 10 ATM

Trendy design
Odolné a výrazné hodinky, které oživí váš životní styl.
Hodinky prošly 7 vojenskými testy odolnosti (MIL-STD-810G), odolaly extrémním teplotám a podmínkám, a prokázaly odolnost i při vystavení intenzivním fyzickým podmínkám - například nárazům a škrábancům.
Trendy dvoubarevný design nechá vyniknout váš odvážný styl a rebelskou osobnost. Díky zářivým barvám od energické žluté Electric Daybreak až po černou Lava Black oživí tyto hodinky každý váš outfit .
Vodotěsnost 10 ATM: hodinky odolají stříkající vodě, dešti nebo sněhu, plavání, šnorchlování a dalším rychlostně nenáročným vodním sportům.

Profesionální sportovní společník
Zepp Coach™ poskytuje tréninkové plány vytvořené umělou inteligencí pro vaše jedinečné fitness cíle a vědecké pokyny, které vám pomohou řídit intenzitu a pokrok. Vytvořte si své vlastní tréninkové šablony a šablony intervalového tréninku a převezměte kontrolu nad svým tréninkem.
Vysoce přesné určování polohy podporované pěti satelitními systémy pro sledování vašeho pohybu v náročných prostředích.
Možnost importu tras a funkce přesné navigace v reálném čase.
16denní výdrž baterie.
130+ sportovních režimů, včetně náročnějších aktivit, jako je například Skateboarding a BMX, spolu se specializovanými režimy jako například Běh na oválu, Triatlon apod.
Inteligentní rozpoznání 7 druhů sportů (Venkovní běh, Chůze v hale, Chůze, Běh na běžeckém pásu, Venkovní jízda na kole, Veslovací trenažér a Eliptický trenažér)
Inteligentní rozpoznávání několika desítek silových cviků dělá z hodinek parťáka do posilovny, na kterého se můžete spolehnout. Svůj trénink můžete také vylepšit připojením k externím tréninkovým zařízením, jako je pás pro měření tepové frekvence nebo power meter (cyklistický měřič výkonu).
Pokročilá analýza stavu tréninku: PeakBeats™ poskytuje specializované údaje o maximální spotřebě kyslíku (VO2 Max), době plné regenerace, tréninkové zátěži a tréninkovém efektu.

Podrobné sledování zdravotního stavu a chytré funkce
Optický senzor BioTracker™ PPG poskytuje vysoce přesné nepřetržité měření tepové frekvence, saturace krve kyslíkem a hladiny stresu.
Jednoduché měření jedním dotykem zobrazuje čtyři zdravotní ukazatele, včetně tepové frekvence, SpO2, stresu a dechové frekvence, a to za pouhých 45 sekund.
Sledujte svou tepovou frekvenci po celý den, a to i při plavání, s upozorněními na abnormálně vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci a také se sledováním zón tepové frekvence, abyste mohli optimalizovat svůj trénink.
Získejte chytrá upozornění na abnormální hodnoty: vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci, nízkou hladinu SpO2, vysokou hladinu stresu. Hodinky také při zjištění větších změn nadmořské výšky poskytují výzvy k otestování saturace krve kyslíkem.
PAI Health Assessment System převádí komplexní údaje o tepové frekvenci na personalizované a snadno srozumitelné skóre, abyste na první pohled pochopili úroveň své aktivity.
SomnusCare™ monitoruje kvalitu vašeho celkového spánku a fáze lehkého, hlubokého a REM spánku, abyste pochopili své spánkové vzorce, a sleduje denní zdřímnutí delší než 20 minut.
Zepp OS 2.0 zaměřený na zdraví s podporou bohatého systému více než 50 aplikací a her, které si můžete stáhnout.
Velké množství praktických funkcí, jako je například ovládání fotoaparátu telefonu přes Bluetooth (iOS), stopky, budík, předpověď počasí, seznamy úkolů, časovač Pomodoro, vyhledání telefonu, připomenutí událostí, zámek obrazovky a heslo a další.

VŠESTRANNÉ SLEDOVÁNÍ ZDRAVOTNÍHO STAVU
Pokročilý biometrický senzor BioTracker™ PPG umožňuje sledovat více zdravotních ukazatelů najednou a nepřetržitě měřit tepovou frekvenci, SpO2 a stres, kvalitu spánku a ruční měření.

130+ SPORTOVNÍCH REŽIMŮ A CHYTRÉ ROZPOZNÁNÍ SPORTŮ
Hodinky dokáží sledovat sportovní údaje pro více než 130 různých druhů sportů, včetně Skateboardingu a BMX, a také pro pokročilé režimy jako například Triatlon a Běh na oválu. Podporují také automatické rozpoznání 7 druhů sportů, algoritmus Peakbeats™ pro zjištění stavu tréninku a funkci Virtual Pacer pro zvýšení motivace.

VÝKONNÝ ZEPP OS 2.1 A PODPORA MINI APLIKACÍ
Díky plynulé interakci a přizpůsobitelnému uživatelskému rozhraní vždy snadno najdete to, co hledáte. Jedná se o energeticky nenáročný operační systém, který poskytuje výkonné připojení Bluetooth potřebné k propojení hodinek s tréninkovými zařízeními, jako je například pás pro měření tepové frekvence nebo power meter (cyklistický měřič výkonu). Bohatý systém aplikací obsahuje různé miniaplikace a hry, které vám pomohou vylepšit váš každodenní život.

Specifikace:

Design
Barvy: Midnight Pulse, Mint Green & Lava Black
Rozměry: 46,62 x 46,62 x 12 mm
Hmotnost: 54 g (tělo hodinek 34 g)
Materiál těla: Dvoubarevný plast
Tlačítka: 4
Stupeň vodotěsnosti: 10 ATM

Displej
Materiál: TFT
Velikost: 1.32”
Rozlišení: 360x360
PPI: 277
Dotykový displej: 2,5D tvrzené sklo + AF povrchová úprava

Baterie
Kapacita baterie: 370 mAh
Metoda nabíjení: Magnetická nabíjecí základna
Teoretická doba nabíjení: Přibližně 2 hodiny
Běžné používání: Až 16 dní
Intenzivní používání: Až 10 dní
Úsporný režim baterie:Až 24 dní
Nepřetržité používání GPS: Až 20 hodin

Senzory
Zdraví:BioTrackerTM 3.0 PPG biometrický senzor
Pohyb: Senzor zrychlení, Gyroscopický senzor
Připojení: Bluetooth 5.0 BLE
Určování polohy: 5 satelitních systémů určování polohy: (GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS)

Řemínek
Materiály: Poloprůhledný TPU
Šířka: 22 mm
Obvod: 150 mm - 210 mm
Přezka: Klasická spona

Ostatní
Reproduktor: NA
Mikrofon: NA
Motor: Rotorový motor

Podporovaná zařízení: Android 7.0 a novější, iOS 14.0 a novější
Operační systém: Zepp OS
Aplikace: Aplikace Zepp

Obsah balení
Chytré hodinky (včetně standardního řemínku), magnetická nabíjecí základna, návod k použití