Počítače a kancelář  Síťové prvky  Allied Telesis AT MC101XL - Konvertor médií s optickými vlákny - 10Mb LAN…
Allied Telesis AT MC101XL - Konvertor médií s optickými vlákny - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST několik režimů - až 2 km - 1310 nm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Allied Telesis AT MC101XL - Konvertor médií s optickými vlákny - 10Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST několik režimů - až 2 km - 1310 nm

Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2593641PN: AT-MC101XLVýrobce: Allied TelesisZáruka: 6 měsíců
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 083   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 548 Kč
Cena po registraci:
3 041 Kč
Cena bez DPH: 2 513 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)28.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.
Toto zboží je možné koupit pouze na IČ.