Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Ostatní příslušenství k notebookům  Akyga Zásuvka typu 2
Akyga Zásuvka typu 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Akyga Zásuvka typu 2

Zástrčka Akyga® AK-SC-E04 je ideální náhradou za poškozený konektor typu 2. Vyznačuje se vysokou odolností proti pádům a tlaku způsobeným náhodnou jízdou. Navíc postříbřené konektory se zvýšenou odolností umožňují zatížit zástrčku jmenovitým proudem 32 A. To umožňuje její použití v jednofázových i třífázových instalacích. Nebo plánujete vyměnit svou starou elektriku americké…
Kategorie: Ostatní příslušenství k notebookům
Kód: 3647629PN: AK-SC-E04Výrobce: AkygaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
2 783   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 300 Kč
Cena po registraci:
2 744 Kč
Cena bez DPH: 2 268 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)6.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)8.6. / od 120 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Zástrčka Akyga® AK-SC-E04 je ideální náhradou za poškozený konektor typu 2. Vyznačuje se vysokou odolností proti pádům a tlaku způsobeným náhodnou jízdou. Navíc postříbřené konektory se zvýšenou odolností umožňují zatížit zástrčku jmenovitým proudem 32 A. To umožňuje její použití v jednofázových i třífázových instalacích. Nebo plánujete vyměnit svou starou elektriku americké výroby za novou evropskou? Máte zásuvkovou skříň s konektorem typu 1 a potřebujete typ 2 (IEC62169-2)? Žádný problém! Stačí vyměnit zástrčku za novou!

Součástí zástrčky je 220ohmový odpor, který je nezbytný pro správné nabíjení vozidla. Instalaci by měla provádět osoba s příslušnou kvalifikací. Nesprávná instalace konektoru může způsobit materiální škody i ztrátu zdraví nebo života (např. úrazem elektrickým proudem).