Počítače a kancelář  Počítačové komponenty  PC skříně  Akyga Skříně SFF/SD/MMC, TransFlash/Mini ITX
Akyga Skříně SFF/SD/MMC, TransFlash/Mini ITX
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Akyga Skříně SFF/SD/MMC, TransFlash/Mini ITX

Akyga AK-202-01BK je produkt z kategorie SFF (Small Form Factor), který svou funkčností překvapí. Toto řešení bylo vytvořeno pro pohodlnou a bezproblémovou práci v různých aplikacích. Toto miniaturní pouzdro poskytuje širokou škálu možností použití přizpůsobených individuálním potřebám. Lze jej použít ve vzdělávacím, kancelářském a domácím prostředí při procházení Internetu…
Kategorie: PC skříně
Kód: 3621900PN: AK-202-01BKVýrobce: AkygaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 759   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 454 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.3. / od 160 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Akyga AK-202-01BK je produkt z kategorie SFF (Small Form Factor), který svou funkčností překvapí. Toto řešení bylo vytvořeno pro pohodlnou a bezproblémovou práci v různých aplikacích. Toto miniaturní pouzdro poskytuje širokou škálu možností použití přizpůsobených individuálním potřebám. Lze jej použít ve vzdělávacím, kancelářském a domácím prostředí při procházení Internetu nebo vytváření textových dokumentů. Může být použit k vybudování domácího multimediálního centra i výkonného počítače Nettop.

Případ je charakterizován nejen dobrou kvalitou zpracování, ale také ohromuje svým mimořádně estetickým vzhledem. Vyznačuje se nestandardním přístupem k uspořádání pevných součástí v interiéru, který umožnil získat malé rozměry, které uspokojí většinu uživatelů. Navíc, v závislosti na preferencích a potřebách, může být skříň umístěna svisle nebo vodorovně, což dává volnost uspořádání prostoru kolem stolu.

Pouzdro je přizpůsobeno pro umístění mini-ITX základní desky. Uvnitř jsou dvě pozice 3,5'' a 2,5'', které umožní montáž SSD a HDD. Kromě toho byla přidána pozice 5,25'' pro připojení jednotky DVD / CD, zapisovací jednotky nebo čtečky paměťových karet. Zároveň existuje dostatek prostoru pro efektivní chlazení, které je řešeno tichým 8 cm ventilátorem pro optimální cirkulaci vzduchu.

V zadní části pouzdra je velký otvor pro základní desku. Kromě toho jsou konektory pokryty dvěma sloty. Zde lze umístit rozšiřující kartu s nízkým profilem.

Přední část pouzdra je vybavena funkčním panelem, který má dvě univerzální zásuvky USB 3.2 Gen 1 (dříve nazývané USB 3.0) pro rychlý tok dat. Jsou užitečné pro připojení bezdrátové myši a klávesnice, jakož i externích paměťových médií nebo jiných periferních zařízení. K dispozici jsou dva vstupy pro sluchátka a mikrofon a čtečka paměťových karet SD / MMC.

Z bezpečnostních důvodů byl design pouzdra rozšířen o zámek Kensington Lock. Účinně snižuje riziko krádeže počítače. Je to funkce, která se dobrovolně používá v případě kancelářských a firemních počítačů.

Součástí je sada montážních šroubů. Obsah sady se může lišit v závislosti na dodávce.

V zájmu ochrany životního prostředí je produkt balen v balení typu EcoBox.

Parametry

TypSFF / mini ITX